Czego szukasz?
O nas

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek istnieje od 1991 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klienta z szeroko pojętego przemysłu, proponując linie produkcyjne, urządzenie i komponenty. Począwszy od pierwszych wizji i koncepcji, ściśle współpracujemy i otaczamy opieką naszych Klientów, oferując kompleksowe wykonawstwo i wdrożenie rozwiązania pod klucz. Urządzenia wykonujemy według potrzeb klienta oraz zgodnie z normami CE.

Specjalizujemy się w dopasowaniu optymalnych rozwiązań, projektowaniu, produkcji, montażu naszych urządzeń i linii technologicznych u klienta ostatecznego. Wyprodukowane przez nas systemy objęte są serwisem gwarancyjnym, a w razie potrzeby grupa naszych inżynierów świadczy pomoc techniczną.

Po upływie gwarancji na nasze produkt, Klient ma możliwość skorzystania z usługi serwisu pogwarancyjnego. Na życzenie klienta po okresie gwarancyjnym otaczamy maszyny dalszą opieką serwisową. Przeprowadzamy również remonty i adaptacje zespołów maszyn u klienta oraz na terenie naszego zakładu.

ZUT KUNZEK w liczbach

90

Ilość pracowników

2

Ilość lokalizacji

3000 m^2

Zaplecze produkcyjne

> 1000

Projektów zrealizowanych z sukcesem każdego roku

Sektory działalności

Przemysł szklarski

Zaopatrujemy producentów opakowań szklanych w urządzenia stosowane przy transportowaniu, sortowaniu i pakowania na linii zimnego końca.

Przemysł automotive

Dostarczamy linie produkcyjne, urządzenia, podzespoły bazując na dokumentacji technicznej klienta

Automatyka Przemysłowa

Automatyzujemy procesy wytwarzania pod indywidualne zapotrzebowanie klienta również z innych gałęzi przemysłu.

Systemy Magazynowe

Wytwarzamy inteligentne magazyny wysokiego składowania na materiały produkcyjne i półprodukty.

Przemysł spożywczy

Projektujemy i produkujemy urządzenia stosowane w przemyśle spożywczym. Nasze urządzenia wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz dopasowujemy do potrzeb klienta.

Transport Wewnętrzny

Oferujemy kompletną gamę produktów umożliwiającą konfigurację urządzeń do specjalnych potrzeb klienta. Jako kompleksowy dostawca, zapewniamy również oprogramowanie i narzędzia do wsparcia obsługi urządzeń.

Prototypy: Dedykowane rozwiązania

Proponujemy dedykowane rozwiązania prototypowe dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta bazując na naszym 30 letnim doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń.

Usługi CNC

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek oferuje: Cięcie laserowe, gięcie prasą CNC, obróbka skrawaniem CNC, spawanie robotem CNC.

Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer: +16 621 26 09 lub napisz do nas: kontakt@zutkunzek.pl.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Email. kontakt@zutkunzek.pl

Telefon. +16 621 26 09

Znajdź nas

ul. Książąt Czartoryskich 28
37-522 Szówsko