Czego szukasz?

Nasze produkty

Sektory działalności

Przemysł szklarski

Zaopatrujemy producentów opakowań szklanych w urządzenia stosowane przy transportowaniu, sortowaniu i pakowania na linii zimnego końca.

Przemysł automotive

Dostarczamy linie produkcyjne, urządzenia, podzespoły bazując na dokumentacji technicznej klienta

Automatyka Przemysłowa

Automatyzujemy procesy wytwarzania pod indywidualne zapotrzebowanie klienta również z innych gałęzi przemysłu.

Systemy Magazynowe

Wytwarzamy inteligentne magazyny wysokiego składowania na materiały produkcyjne i półprodukty.

Przemysł spożywczy

Projektujemy i produkujemy urządzenia stosowane w przemyśle spożywczym. Nasze urządzenia wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz dopasowujemy do potrzeb klienta.

Transport Wewnętrzny

Oferujemy kompletną gamę produktów umożliwiającą konfigurację urządzeń do specjalnych potrzeb klienta. Jako kompleksowy dostawca, zapewniamy również oprogramowanie i narzędzia do wsparcia obsługi urządzeń.

Prototypy: Dedykowane rozwiązania

Proponujemy dedykowane rozwiązania prototypowe dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta bazując na naszym 30 letnim doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń.

Usługi CNC

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek oferuje: Cięcie laserowe, gięcie prasą CNC, obróbka skrawaniem CNC, spawanie robotem CNC.

25.08.2023

Gięcie blach

Gięcie blach - zastosowanie usługi gięcia blach

Gięcie blach to proces technologiczny, który pozwala na formowanie płaskich arkuszy metalu w żądane kształty i profile. Dzięki precyzyjnym maszynom do gięcia, takim jak prasy krawędziowe, możliwe jest uzyskanie skomplikowanych form i wymiernych dokładności bez konieczności dodatkowej obróbki.

 

Zastosowanie gięcia blach jest wszechstronne i można je znaleźć w wielu gałęziach przemysłu. W przemyśle motoryzacyjnym technika ta jest wykorzystywana do produkcji podzespołów samochodów, ram i innych kluczowych komponentów. W budownictwie gięte blachy stosuje się do tworzenia elementów fasadowych, okładzin dachowych czy systemów wentylacyjnych. W branży elektronicznej i AGD, gięte blachy są często wykorzystywane do produkcji obudów i innych komponentów.

 

Kolejnym ważnym zastosowaniem jest produkcja mebli metalowych, gdzie gięte blachy umożliwiają tworzenie estetycznych i trwałych konstrukcji. W przemyśle lotniczym i kosmicznym, gdzie precyzja i jakość są kluczowe, gięcie blach pozwala na tworzenie części o skomplikowanych kształtach, które muszą spełniać rygorystyczne normy.

 

Współczesne maszyny do gięcia blach, sterowane komputerowo, umożliwiają nie tylko wyjątkową precyzję, ale także powtarzalność, co jest kluczowe przy produkcji jednostkowej i seryjnej. Dzięki temu, gięcie blach stało się niezastąpionym procesem w wielu sektorach przemysłu, gwarantując wysoką jakość i efektywność produkcji.

Gięcie blach - jak prowadzimy proces realizacji zlecenia

Proces realizacji zlecenia gięcia blach w naszej firmie został zoptymalizowany w celu zapewnienia najwyższej wartości dla naszych klientów. Rozpoczynamy od głębokiej konsultacji z klientem, aby dokładnie zrozumieć jego wymagania biznesowe i techniczne. Te wstępne rozmowy nie tylko pomagają w ustaleniu specyfikacji technicznej, ale również służą identyfikacji potencjalnych obszarów optymalizacji procesu. Po zebraniu wszystkich niezbędnych danych, nasz zespół specjalistów przeprowadza szczegółową analizę techniczną, która stanowi podstawę do przygotowania konkurencyjnej oferty, w której uwzględnione są koszty, czas realizacji oraz ewentualne rekomendacje.

Gięcie Blachy – realizacja na Podkarpaciu

 

Gdy oferta zostaje zaakceptowana przez klienta, wdrażamy harmonogram działań, który obejmuje selekcję i przygotowanie materiałów, proces gięcia oraz rygorystyczne kontrole jakości. Wykorzystując zaawansowane technologie i maszyny sterowane komputerowo, możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Dla przedsiębiorstw ceniących precyzję i jakość w każdym elemencie, nasza specjalistyczna obróbka blach stanowi klucz do sukcesu. Bazując na zaawansowanych technologiach i wieloletnim doświadczeniu, zapewniamy najwyższej jakości usługi, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych.

Współpracując z nami, gwarantują Państwo swojej firmie przewagę konkurencyjną oraz pewność inwestycji w trwałe i precyzyjnie wykonane komponenty.

Zapraszamy do nawiązania współpracy i budowania przyszłości na solidnych fundamentach wspólnego partnerstwa.

Ostatnie realizacje

Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer: +16 621 26 09 lub napisz do nas: kontakt@zutkunzek.pl.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Email. kontakt@zutkunzek.pl

Telefon. +16 621 26 09

Znajdź nas

ul. Książąt Czartoryskich 28
37-522 Szówsko