Czego szukasz?

Nasze produkty

Sektory działalności

Przemysł szklarski

Zaopatrujemy producentów opakowań szklanych w urządzenia stosowane przy transportowaniu, sortowaniu i pakowania na linii zimnego końca.

Przemysł automotive

Dostarczamy linie produkcyjne, urządzenia, podzespoły bazując na dokumentacji technicznej klienta

Automatyka Przemysłowa

Automatyzujemy procesy wytwarzania pod indywidualne zapotrzebowanie klienta również z innych gałęzi przemysłu.

Systemy Magazynowe

Wytwarzamy inteligentne magazyny wysokiego składowania na materiały produkcyjne i półprodukty.

Przemysł spożywczy

Projektujemy i produkujemy urządzenia stosowane w przemyśle spożywczym. Nasze urządzenia wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz dopasowujemy do potrzeb klienta.

Transport Wewnętrzny

Oferujemy kompletną gamę produktów umożliwiającą konfigurację urządzeń do specjalnych potrzeb klienta. Jako kompleksowy dostawca, zapewniamy również oprogramowanie i narzędzia do wsparcia obsługi urządzeń.

Prototypy: Dedykowane rozwiązania

Proponujemy dedykowane rozwiązania prototypowe dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta bazując na naszym 30 letnim doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń.

Usługi CNC

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek oferuje: Cięcie laserowe, gięcie prasą CNC, obróbka skrawaniem CNC, spawanie robotem CNC.

28.02.2024

Innowacje i Cyfryzacja w ZUT Kunzek


W ZUT Kunzek intensywnie pracujemy nad innowacjami i cyfryzacją procesów, aby zapewnić najwyższą jakość i efektywność naszej pracy.

Kluczowe Elementy Naszej Strategii Cyfryzacji:

Dzięki tym działaniom, ZUT Kunzek nieustannie rozwija się w kierunku innowacyjności, zapewniając naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w cyfryzację i innowacje jest dowodem na to, że stale dążymy do bycia na czele postępu technologicznego w naszej branży.

Integracja CAD z innymi technologiami, takimi jak druk 3D i Internet Rzeczy (IoT), otwiera nowe możliwości. Druk 3D pozwala na szybką realizację projektów CAD w fizycznej formie, co jest rewolucyjne dla prototypowania i produkcji. Z kolei IoT może dostarczać danych bezpośrednio do systemów CAD, umożliwiając tworzenie projektów, które są bardziej zintegrowane z rzeczywistym środowiskiem użytkowania.

 

Przyszłość projektowania CAD to nie tylko rozwój istniejących narzędzi, ale przede wszystkim integracja z nowymi technologiami i adaptacja do zmieniających się potrzeb rynku. Sztuczna inteligencja, wirtualna rzeczywistość, chmura oraz inne innowacyjne rozwiązania będą kształtować sposób, w jaki projektanci i inżynierowie pracują, tworząc nowe możliwości i wyzwania. W tej dynamicznie zmieniającej się przestrzeni, CAD pozostaje kluczowym narzędziem, które będzie ewoluować, aby sprostać wymaganiom przyszłości.

 

W ZUT Kunzek obecnie skupiamy nasze wysiłki na badaniu i projektowaniu nowatorskich rozwiązań, mających na celu optymalizację szybkości oraz jakości naszych procesów operacyjnych. W ramach naszej strategii cyfryzacji, intensywnie wykorzystujemy narzędzia chmurowe, takie jak Office i Teams, co umożliwia nam efektywną współpracę zarówno wewnątrz organizacji, jak i w relacjach z naszymi klientami oraz oddziałem zamiejscowym. Organizacja spotkań z klientami oraz realizacja wsparcia zdalnego za pośrednictwem TeamViewer stanowią kluczowe elementy naszego podejścia do utrzymania ciągłości i jakości obsługi klienta.

 

Dodatkowo, wdrożyliśmy system PDM (Product Data Management) do zarządzania dokumentacją, co znacząco usprawnia procesy zarządzania informacją w naszej firmie. Dzięki tym działaniom, ZUT Kunzek kontynuuje rozwój w kierunku innowacyjności i efektywności, zapewniając najwyższy standard usług dla naszych klientów.

 

Zachęcamy do transformacji Państwa operacji biznesowych poprzez wykorzystanie możliwości, jakie oferuje cyfryzacja. Nasze zaawansowane usługi i technologie zostały zaprojektowane, aby wspierać Państwa firmę w osiąganiu najwyższej efektywności operacyjnej oraz jakości usług. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym zespołem specjalistów, którzy są gotowi przedstawić Państwu rozwiązania skrojone na miarę Państwa specyficznych potrzeb. ZUT Kunzek pragnie być Państwa partnerem na ścieżce do innowacji – niech nasza wspólna podróż ku przyszłości rozpocznie się już teraz.
 
 
 


 
 
 

Ostatnie realizacje

Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer: +16 621 26 09 lub napisz do nas: kontakt@zutkunzek.pl.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Email. kontakt@zutkunzek.pl

Telefon. +16 621 26 09

Znajdź nas

ul. Książąt Czartoryskich 28
37-522 Szówsko