Czego szukasz?

Nasze produkty

Sektory działalności

Przemysł szklarski

Zaopatrujemy producentów opakowań szklanych w urządzenia stosowane przy transportowaniu, sortowaniu i pakowania na linii zimnego końca.

Przemysł automotive

Dostarczamy linie produkcyjne, urządzenia, podzespoły bazując na dokumentacji technicznej klienta

Automatyka Przemysłowa

Automatyzujemy procesy wytwarzania pod indywidualne zapotrzebowanie klienta również z innych gałęzi przemysłu.

Systemy Magazynowe

Wytwarzamy inteligentne magazyny wysokiego składowania na materiały produkcyjne i półprodukty.

Przemysł spożywczy

Projektujemy i produkujemy urządzenia stosowane w przemyśle spożywczym. Nasze urządzenia wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz dopasowujemy do potrzeb klienta.

Transport Wewnętrzny

Oferujemy kompletną gamę produktów umożliwiającą konfigurację urządzeń do specjalnych potrzeb klienta. Jako kompleksowy dostawca, zapewniamy również oprogramowanie i narzędzia do wsparcia obsługi urządzeń.

Prototypy: Dedykowane rozwiązania

Proponujemy dedykowane rozwiązania prototypowe dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta bazując na naszym 30 letnim doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń.

Usługi CNC

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek oferuje: Cięcie laserowe, gięcie prasą CNC, obróbka skrawaniem CNC, spawanie robotem CNC.

21.02.2024

Przyszłość Projektowania CAD: Innowacje i Trendy Kształtujące Branżę


Rozwój Technologii CAD


Projektowanie wspomagane komputerowo (CAD) przeszło długą drogę od swoich początków w latach 60. XX wieku. Dziś, ewoluując od prostych rysunków 2D do zaawansowanych modeli 3D, CAD jest niezbędne w wielu branżach, od motoryzacji po architekturę.

Nadchodzące Trendy w CAD

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami w zakresie projektowania wspomaganego komputerowo (CAD), które mają potencjał zasadniczo zmienić charakter Państwa projektów i procesów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji, podczas której będziemy mieli możliwość przedstawić, w jaki sposób możemy wspólnie podnieść Państwa przedsięwzięcia na wyższy poziom innowacyjności i efektywności.

Ostatnie realizacje

Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer: +16 621 26 09 lub napisz do nas: kontakt@zutkunzek.pl.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Email. kontakt@zutkunzek.pl

Telefon. +16 621 26 09

Znajdź nas

ul. Książąt Czartoryskich 28
37-522 Szówsko