Czego szukasz?

Nasze produkty

Sektory działalności

Przemysł szklarski

Zaopatrujemy producentów opakowań szklanych w urządzenia stosowane przy transportowaniu, sortowaniu i pakowania na linii zimnego końca.

Przemysł automotive

Dostarczamy linie produkcyjne, urządzenia, podzespoły bazując na dokumentacji technicznej klienta

Automatyka Przemysłowa

Automatyzujemy procesy wytwarzania pod indywidualne zapotrzebowanie klienta również z innych gałęzi przemysłu.

Systemy Magazynowe

Wytwarzamy inteligentne magazyny wysokiego składowania na materiały produkcyjne i półprodukty.

Przemysł spożywczy

Projektujemy i produkujemy urządzenia stosowane w przemyśle spożywczym. Nasze urządzenia wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz dopasowujemy do potrzeb klienta.

Transport Wewnętrzny

Oferujemy kompletną gamę produktów umożliwiającą konfigurację urządzeń do specjalnych potrzeb klienta. Jako kompleksowy dostawca, zapewniamy również oprogramowanie i narzędzia do wsparcia obsługi urządzeń.

Prototypy: Dedykowane rozwiązania

Proponujemy dedykowane rozwiązania prototypowe dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta bazując na naszym 30 letnim doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń.

Usługi CNC

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek oferuje: Cięcie laserowe, gięcie prasą CNC, obróbka skrawaniem CNC, spawanie robotem CNC.

18.01.2024

Innowacyjne Rozwiązania w Zakresie Gięcia Blach – Prasa Krawędziowa CNC w ZUT KUNZEK

W dzisiejszym świecie przemysłowym, gdzie precyzja i efektywność są kluczowe, ZUT KUNZEK wyróżnia się na rynku dzięki zaawansowanym technologiom w zakresie obróbki blachy. Nasza firma, wykorzystując innowacyjne prasy krawędziowe CNC, realizuje zlecenia z najwyższą precyzją i jakością, dostosowując się do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Prasa Krawędziowa CNC – Serce Naszej Produkcji

Prasa krawędziowa CNC to zaawansowane urządzenie, które stało się nieodzownym elementem w naszym parku maszynowym. Dzięki zastosowaniu sterowania numerycznego, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania gięcia blach z niezrównaną dokładnością i powtarzalnością. Nasze maszyny są wyposażone w nowoczesne systemy, które pozwalają na szybką i precyzyjną zmianę narzędzi, co znacząco skraca czas produkcji i zwiększa jej efektywność.

Dlaczego ZUT KUNZEK Wybrało Prasy Krawędziowe CNC?

  1. Dzięki CNC możemy zagwarantować, że każdy element będzie identyczny, co jest kluczowe w produkcji seryjnej, małoseryjnej i przy niedużych seriach.
  2. Automatyzacja procesu gięcia znacząco zwiększa wydajność, pozwalając na realizację większych zamówień w krótszym czasie.
  3. Prasy krawędziowe CNC pozwalają na realizację złożonych kształtów i wzorów, co daje nam możliwość spełnienia indywidualnych wymagań klientów.
  4. Efektywność i szybkość produkcji przekładają się na niższe koszty, co jest korzystne zarówno dla nas, jak i naszych klientów.


Nasze Możliwości i Zastosowania

W ZUT KUNZEK, wykorzystujemy prasy krawędziowe CNC do produkcji szerokiej gamy produktów. Nasze możliwości obejmują, ale nie ograniczają się do:


Nasze maszyny są w stanie obrabiać różnorodne materiały, w tym różne gatunki stali, aluminium, a także inne metale i stopu. Dzięki temu możemy dostosować się do różnorodnych potrzeb branżowych, oferując produkty, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu.

ZUT KUNZEK stanowi czołowego gracza w dziedzinie obróbki blachy, oferując swoim klientom usługi na najwyższym poziomie dzięki wykorzystaniu innowacyjnych pras krawędziowych CNC. Nasza technologia gwarantuje precyzję, efektywność i szybkość produkcji, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Dzięki możliwości realizacji złożonych kształtów i wzorów, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, dostarczając produkty najwyższej jakości, które znajdują zastosowanie w różnych sektorach przemysłu.

Jeśli Państwo szukają niezawodnego partnera, który zapewni precyzyjną i efektywną obróbkę blachy, ZUT KUNZEK jest idealnym wyborem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić Państwa potrzeby i dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Państwa biznes za pomocą naszych zaawansowanych rozwiązań w zakresie gięcia blach.

 

Ostatnie realizacje

Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer: +16 621 26 09 lub napisz do nas: kontakt@zutkunzek.pl.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Email. kontakt@zutkunzek.pl

Telefon. +16 621 26 09

Znajdź nas

ul. Książąt Czartoryskich 28
37-522 Szówsko