Czego szukasz?

Nasze produkty

Sektory działalności

Przemysł szklarski

Zaopatrujemy producentów opakowań szklanych w urządzenia stosowane przy transportowaniu, sortowaniu i pakowania na linii zimnego końca.

Przemysł automotive

Dostarczamy linie produkcyjne, urządzenia, podzespoły bazując na dokumentacji technicznej klienta

Automatyka Przemysłowa

Automatyzujemy procesy wytwarzania pod indywidualne zapotrzebowanie klienta również z innych gałęzi przemysłu.

Systemy Magazynowe

Wytwarzamy inteligentne magazyny wysokiego składowania na materiały produkcyjne i półprodukty.

Przemysł spożywczy

Projektujemy i produkujemy urządzenia stosowane w przemyśle spożywczym. Nasze urządzenia wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz dopasowujemy do potrzeb klienta.

Transport Wewnętrzny

Oferujemy kompletną gamę produktów umożliwiającą konfigurację urządzeń do specjalnych potrzeb klienta. Jako kompleksowy dostawca, zapewniamy również oprogramowanie i narzędzia do wsparcia obsługi urządzeń.

Prototypy: Dedykowane rozwiązania

Proponujemy dedykowane rozwiązania prototypowe dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta bazując na naszym 30 letnim doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń.

Usługi CNC

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek oferuje: Cięcie laserowe, gięcie prasą CNC, obróbka skrawaniem CNC, spawanie robotem CNC.

03.01.2024

Prototypy Maszyn i Urządzeń – Realizacja Wizji Naszych Klientów

Prototypy maszyn i urządzeń to wstępne wersje produktów używane głównie w fazie projektowania i testowania, zanim zostaną wprowadzone na rynek. Przez prototypy rozumiemy też urządzenia, które tworzymy dla Klienta na bazie jego koncepcji (lub koncepcji zaproponowanej przez nas)- dopracowujemy mechanikę, automatykę, wprowadzamy usprawnienia aby spełnić wymagania odpowiednich norm i w pełni użytkowy "prototyp" sprzedajemy klientowi już do komercyjnego wykorzystania.

Prototypy są fizycznymi lub cyfrowymi realizacjami koncepcji lub projektów, które mają na celu demonstrację możliwości, funkcji i wydajności planowanego urządzenia lub maszyny. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w produkcji urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, doskonale rozumiemy unikalne potrzeby i wyzwania naszych klientów. To pozwala nam na skuteczną realizację najbardziej skomplikowanych projektów, które z założenia mają na celu optymalizację procesów produkcyjnych.

 

Jakie korzyści niesie za sobą współpraca z nami w zakresie prototypowania?

 

Dzięki naszej wszechstronnej wiedzy oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu - od koncepcji, przez dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych, aż po wdrożenie systemów sterowania i nadzorowania pracy. Prototypy maszyn i urządzeń pozwalają inżynierom i projektantom sprawdzić, czy ich projekt działa zgodnie z oczekiwaniami w rzeczywistych warunkach. Pozwala to na identyfikację wszelkich problemów związanych z konstrukcją, wydajnością lub bezpieczeństwem, które mogą wymagać poprawek przed rozpoczęciem masowej produkcji.

Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy. Stawiamy na indywidualne podejście, gwarantując rozwiązania precyzyjnie dopasowane do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Jeżeli masz już gotowy projekt, realizujemy go z dbałością o każdy szczegół, niezależnie od tego, czy dostarczysz nam rysunki w formie elektronicznej czy papierowej.

Warto zauważyć, że tworzenie prototypów maszyn umożliwia eksperymentowanie z różnymi materiałami, procesami i komponentami. Dzięki temu można optymalizować projekt pod kątem kosztów, wytrzymałości, wagi, łatwości produkcji i innych istotnych parametrów. Prototypy często są wykorzystywane do prezentacji produktu potencjalnym inwestorom lub klientom. Są one bardziej przekonujące niż rysunki czy wizualizacje, ponieważ pozwalają na bezpośrednią interakcję z produktem. Przy użyciu prototypów można przeprowadzać testy użytkownika, co jest nieocenione dla gromadzenia informacji zwrotnej i dostosowywania produktu do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań odbiorców. 

 

Przykłady Realizowanych Prototypów:

·        WÓZEK Z OBROTNICĄ DO TRANSPORTU POJEMNIKÓW: Innowacyjne połączenie autonomicznego wózka z obrotnicą, co znacząco usprawnia transport i manipulację różnego rodzaju pojemnikami.

·        WALCARKA SPAWÓW: Dedykowane urządzenie dla branży metalowej, które precyzyjnie ugniata spawy, przygotowując je do dalszej obróbki i gwarantując wyższą jakość końcowego produktu.

·        OBROTNICA DO BLACH: Modularne urządzenie, które pozwala na szybki i bezpieczny obrót blach o różnych długościach, dzięki sekcjom o długości 3m. Możliwość elastycznego doboru długości obrotnicy.

·        LINIA DO PRODUKCJI WAFLI: Zaawansowany system, który łączy w sobie urządzenia do przygotowywania masy wafelkowej z serią połączonych pieców. Dzięki temu produkcja wafli staje się szybsza, efektywniejsza i bardziej wydajna.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do nawiązania współpracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie przekształcić Państwa pomysły w konkretne, funkcjonujące rozwiązania, które przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Ostatnie realizacje

Szukasz innego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer: +16 621 26 09 lub napisz do nas: kontakt@zutkunzek.pl.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Email. kontakt@zutkunzek.pl

Telefon. +16 621 26 09

Znajdź nas

ul. Książąt Czartoryskich 28
37-522 Szówsko