Czego szukasz?
Operator maszyn CNC – TOKARKA / FREZARKA

  • Miejsce wykonywania pracy: 37-522 Szówsko, Ul. Książąt Czartoryskich 28
  • Pełny etat
  • Typ umowy: Umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC (tokarki / frezarki FANUC);
  • Pisanie prostych programów, ustawianie oraz przygotowanie maszyn do produkcji;
  • Wykorzystanie narzędzi pomiarowych w celu kontroli jakości produktu;
  • Prowadzenie raportów, rejestrów i zapisów;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub średnie (preferowane kierunki związane z obsługą maszyn CNC);
  • Ukończony kurs związany z obsługą maszyn CNC;
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC;
  • Znajomość technik oraz narzędzi pomiarowych;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdyscyplinowanie i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV proszę składać na adres:  krzysztof.kunzek@zutkunzek.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 667954667

Prosimy aby Państwa CV lub oferta współpracy zawierało poniższe oświadczenie:

Na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę mojego adresu email do celów związanych z procesem rekrutacji.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę mojego numeru telefonu do celów związanych z procesem rekrutacji.