Czego szukasz?
Spawacz

Spawacz

  • Miejsce wykonywania pracy: 37-522 Szówsko, Ul. Książąt Czartoryskich 28
  • Pełny etat
  • Typ umowy: Umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

Zadania:

  • Spawanie metodą MIG/MAG, mile widziane TIG;
  • Prace ślusarskie: cięcie, składanie, szlifowanie konstrukcji, wykończanie powierzchni z blach i dłużyc (profile, rury itp.).
  • Konstrukcje małe i średniej wielkości do 1 tony.
  • Prace spawalnicze: szczepianie i spawanie detali, podzespołów, konstrukcji przestrzennych, stal czarna;
  • Praca wg wytycznych z rysunku technicznego, wymogów klienta;
  • Obsługa elektronarzędzi: wiertarka, szlifierka, piła;
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz sprawności używanego sprzętu.

Wymagania:

  • doświadczenie lub umiejętności zawodowe w pracy na stanowisku spawacza;
  • Umiejętności ślusarsko-spawalnicze;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w nadgodzinach, gotowość do wyjazdów służbowych);
  • chęć do pracy, uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, obsługę suwnicy;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie: producenta maszyn dla przemysłu, realizującej zlecenia dla firm polskich i zagranicznych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych,

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

CV proszę składać na adres: krzysztof.kunzek@zutkunzek.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 667954667

Prosimy aby Państwa CV lub oferta współpracy zawierało poniższe oświadczenie:

Na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:

1. Wyrażam zgodę  na przetwarzanie przez Pracodawcę mojego adresu email do celów związanych z procesem rekrutacji.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę mojego numeru telefonu do celów związanych z procesem rekrutacji.